DZIEŃ SPORTU

12 czerwca 2017r. (poniedziałek) w naszym przedszkolu odbędzie się Dzień Sportu pod hasłem

"W zdrowym ciele - zdrowy duch"

Startujemy o godzinie 9.00.

W programie liczne konkurencje sportowe,

tampolina oraz Zumba.

Obowiązuje strój sportowy :)

W dniach 05-09.06.2017 w naszym przedszkolu będą odbywać się imprezy czytelnicze. Na głośne czytanie udają się organizatorzy i Partnerzy akcji. Ponadto nauczyciele przedszkola zapraszają do czytania dyrektorów, nauczycieli, pracowników przedszkoli i szkół, rodziców, rodzeństwo, dziadków swoich dzieci.  Zaplanowaliśmy szereg atrakcyjnych działań.

Więcej informacji znajduje sie tutaj

TEATRZYK

02.06.2017r. (piątek) odbędzie się przedstawienie teatralne pt.: „Zabawa w Śpiącą Królewnę”

w wykonaniu Rodziców z okazji Dnia Dziecka.

- o godzinie 9:00 – dzieci młodsze (grupy I – IV)
- o godzinie 9:45 – dzieci starsze (grupy V-X)

DZIEŃ DZIECKA

Wyjazdy dzieci z okazji „Dnia Dziecka” do gospodarstwa agrosturystycznego Bajkowa Wyspa w Zawykach w dniu 1 czerwca (czwartek) odbywać się będą od godziny 8:45.

Powrót przewidziany jest w godzinach 14:30 – 15:30.

Na wyjazd prosimy zaopatrzyć dzieci w odpowiedni strój (obowiązkowo czapka oraz bluza na wypadek deszczu).

DYŻURY - CZERWIEC

Rano dzieci zbierają się

w grupie III Biedronki
Po godzinie 16 dzieci przebywają
w grupie VI Smerfy

Słowa Rodziców przedszkolaków skierowane do Pani Dyrektor w ramach protestu przeciwko wynikom konkursu na Dyrektora przedszkola.

DYŻURY - MAJ

Rano dzieci zbierają się w grupie II Krasnoludki.

Po godzinie 16 dzieci przebywają
w grupie V Ekoludki.

"Pierwszy sprzeciw małego dziecka wobec dorosłych -
to początek jego rozumu."

Stefan Pacek